אודות

מלימודי האדריכלות בטכניון קיבלתי את: היכולות הגרפיות, החשיבה "מחוץ לקופסא", סקרנות להבנת תהליכים, דרישות הלקוח, ראיה תלת ממדית, היכולת לראות כיצד המוצר המוגמר יראה, הצורך בהצגת סקיצת העבודה לפני ביצועה ללקוח ורצון לחדשנות ושילוב של חומרים חדשים בעבודות בהם אני עוסק.

מעבודתי כמנהל פרויקטים בסו"ב למדתי את הצורך בעמידה בלוחות זמנים ובמגבלות התקציב שניתן לי, למדתי שעדיף להשקיע בספקים, נותני שרות ובחומרים טובים בביצוע העבודה גם אם זה בא על חשבון הרווח שלי. להשקיע יותר במוצר או לדחות עבודה מאשר לבצעה בחומרים זולים ולחזור פעם אחר פעם לביצוע תיקונים. מעל לכל למדתי כי: "הלקוח תמיד צודק" גם אם הוא לא צודק.

השרות שאנחנו נותנים הוא בשיטת One stop shop  . שיטה זו מאפשרת לקבל את כל השרות במקום אחד ללא צורך לפנות למספר ספקים ולתאם אתם את הביצוע. אנחנו נעזור לך במשימה זו ע"י עיצוב והפקה של: בניית סביבות למידה ומרחבי לימודים כולל ריהוט I ספרי מחזור מודפסים או דיגיטליים I מצגות בפלש, בפאוור פויינט, או ובידיאו I הזמנות לאירועים I כרטיסי ביקור  I  נייר מכתבים I  פליירים I ברושורים I  לוגו לעסק I אתרי אינטרנט I רולאפס  ועוד .